Program simgesi: DIGI.ro

DIGI.ro APK Android için

  • Ücretsiz
  • 4
  • V2.1.37
Ücretsiz İndirme Android için

Ücretsiz indirmek için reklamı görüntüleyin

Android için Digi.Mobil tarafından ücretsiz bir program.

DIGI.ro

, Android için ücretsiz bir programdır ve 'İş ve Üretkenlik' kategorisinde yer alır.

En Çok Önerilen Alternatif

DIGI.ro Android için Hakkında

Bu uygulama 13 Haziran 2022 tarihinde Softonic'te yayınlandı ve henüz test etme imkanımız olmadı.

Denemenizi ve web sitemizde yorum bırakmanızı veya puan vermenizi öneririz. Bu, diğer kullanıcılarımıza çok yardımcı olacaktır!

DIGI.ro, Android 9.0 veya üstü sürümlerde çalışır. Programın mevcut sürümü 2.1.15'tir ve yalnızca İngilizce olarak çalıştırabilirsiniz.

 0/16

Uygulama özellikleri

Program diğer dillerde mevcuttur


Program simgesi: DIGI.ro

DIGI.ro APK Android için

  • Ücretsiz
  • 4
  • V2.1.37
Ücretsiz APK İndir Android için

Ücretsiz indirmek için reklamı görüntüleyin


DIGI.ro hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Eğer DIGI.ro denediniz mi? Düşüncelerinizi bırakın siz olun!

Yorum ekle

Şunları da beğenebilirsiniz

Uygulamaları Keşfetme

Bu yazılımın kullanımı ile ilgili kanunlar ülkeye göre değişebilir. Bu kanunların aksine olması halinde programın kullanımını teşvik etmiyor veya yasaklamıyoruz.
Softonic

DIGI.ro güvenli mi?

100/100

Tarama sonucu: Temiz

Bu dosya VirusTotal teknolojisi kullanılarak kapsamlı bir güvenlik taramasını geçti. İndirmek güvenlidir.

  • Virüs yok
  • Casus yazılım yok
  • Kötü amaçlı yazılım yok
  • Güvenlik Ortakları Tarafından Doğrulandı

    Logo VirusTotal

Tarama Bilgisi

Son tarama
10 Eylül 2026 Perşembe
Tarama sağlayıcısı
VirusTotal · Tam rapor

Dosya Bütünlüğü

Dosya
ro.rcsrds.mydigi_2.1.37.apk
SHA256
3a26c041357d0274ff7f654d66170120ac5ddcd733a459b2e0efd1a472808f30
SHA1
5540c06cbf57d750d1bd783ddfecd412a03c8695

Softonic güvenlik taahhüdü

DIGI.ro gelişmiş güvenlik sistemlerimiz tarafından kapsamlı bir şekilde taranmış ve sektör lideri ortaklar tarafından doğrulanmıştır. Bu dosya resmi geliştirici tarafından geliyor ve tüm güvenlik kontrollerimizi geçmiş, virüs, kötü amaçlı yazılım veya casus yazılım belirtisi göstermemektedir. Daha fazla bilgi için lütfen Güvenlik ve Güven Merkezimizi ziyaret edin

Softonic'e olarak giriş yapıldı